آموزگاران

معصومه الفتی:

لیسانس ادبیات
دارای سابقه تدریس در مدرسه استثنایی

ایشان بسیار خلاق و پرتلاش هستند.دلسوزانه به دانش آموزان آموزش می دهند و فعالیت هایشان نظم ویژه ای دارد.دیدن فعالیت های ایشان کاملا لذت بخش است.


هانیه بستانی

لیسانس منابع طبیعی
: دارای سابقه دفتردای در مدارس ، آموزگاری در پایه های مختلف مقطع ابتدایی آشنایی با مبانی کامپیوتر و خلاقیت در امر آموزش.

ایشان به کامپیوتر و اپلیکیشن ها کاملا مسلط هستند و به فعالیت هنری مانند نقاشی می پردازند.بسیار خلاق هستند و نظم در کارهایشان موج می زند.


الهه حیدری:

لیسانس کودکان استثنایی

خانم حیدری نیز از همکاران تازه وارد هستند و به آرامی مشغول تدریس و تجربه کردن هستند و به خوبی فعالیت می کنند.


زینب رستم منش:

لیسانس کودکان استثنایی
تدریس در مدرسه استثنایی بشارت و سابقه کار در مرکز توانبخشی

خانم رستم منش بسیار خلاق و مهربان هستند.همیشه می توان بهترین و خلاقانه ترین تدریس و فعالیت را د رکلاس ایشان یافت.فقط به کلاس راضی نیستند و در فعالیت های جانبی و امور خیرخواهانه نیز فعالیت می کنند.


فاطمه سعادت افروز:

لیسانس کودکان استثنایی
تدریس در مقطع آمادگی مدرسه بشارت

یکی از آموزگاران مدرسه بشارت هستند که وقتی نمونه فعالیت های ایشان را می بینید باور نمی کنید سابقه تدریسشان کم باشد.دایم در حال پرسیدن مطالعه کردن و تلاش کردن هستند.مبدع طرح های بسیار جالب و تخصصی و بسیار مهربان.


منصور سهرابی:

کارشناسی کودکان استثنایی و کارشناس ارشد مهندسی کشاورزی.
تدریس در مدارس استثنایی ایشان دانشجوی ممتاز و رتبه 3 کنکور بودند و پژوهشگر پژوهشکده دانشگاه شریف نیز هستند.مشمول جایزه تحصیلی بنیادملی نخبگان نیز بوده اند.

ایشان فعالیت های بسیاری در زمینه پژوهش و مطبوعات داشته اند و اکنون نیز در کنار ما به امر آموزش می پردازند. در ساخت محتوای الکترونیک خلاق و متخصص هستند.


فاطمه صادقی:

لیسانس کودکان استثنایی

خانم صادقی نیز تازه به جمع ما پیوستند پرانرژی مشغول تجربه کردن و آموختن هستند.و فعالیت های کلاسی را ادامه می دهند.


نفیسه عباسی:

لیسانس کودکان استثنایی
تدریس در مدرسه استثنایی بشارت

خانم عباسی از آموزگاران ورزشکار مدرسه است و رابط ورزش.هرگاه احتیاج به برگزاری مسابقات  یا انجام فعالیت های ورزشی با دانش آموزان داریم سراغ ایشان می رویم.


کوثر کساییان:

کارشناسی ارشد در رشته روان شناسی تربیتی
تدریس در پایه های مختلف مدرسه بشارت ویژه دانش آموزان اتیسم، سابقه بازی درمانگری در مرکز مشاوره و سابقه همکاری با موسسه فرهنگی هنری.

یکی دیگر از آموزگاران مبدع و خلاق مدرسه ما و مسلط بر روش تیچ.با خیال راحت می توان آموزش را به او سپرد و انتظار بهترین تدریس را داشت.مهربان آرام و موقر.


منصوره ماسوری:

لیسانس مددکاری اجتماعی.

خانم ماسوری از آموزگاران آرام و موقر ما هستند که با اینکه تازه به جمع ما پیوستند با علاقه فعالیت می کنند و کاملا خود را به دست آموزشهای ویژه آموزگاران می سپارند و تلاش می کنند.


رضوانه مشهدی احمد:

لیسانس کودکان استثنایی
دارای سابقه تدریس در پایه های مختلف در مدرسه استثنایی بشارت

ایشان دوره های مختلفی را در رابطه با اتیسم گذراندند. بسیار سعی بر آن دارند که از روش های جدید و خلاقانه برای آموزش استفاده کنند و پذیرای پیشنهادات دیگران برای بهتر شدن هستند.


شیرین مظلومی:

لیسانس آموزش ابتدایی
: تدریس در پایه های مختلف مدرسه استثنایی بشارت ویژه اتیسم و تولید محتوا،مسوول هماهنگی و برنامه ریزی در تولید چند فیلم آموزشی ،همکاری در جشنواره فیلم رشد،همکاری با سازمان پژوهش و برنامه ریزی در تولید چند فیلم آموزشی.

خانم مظلومی نماینده آموزگاران و رابط پرورشی و طراح لوگو مدرسه نیز هستند.همیشه می توان روی کمکشان حساب کرد.بسیار خلاق و پرتلاش مهربان و آرام اثر خود را در فعالیت های مختلف برجای می گذارند.


فاطمه السادات موسوی:

لیسانس کودکان استثنایی
تدریس در مدرسه استثنایی بشارت ویژه اتیسم.

از همکاران جدیدی که همیشه پذیرای نظرات افراد متخصص هستند.آرام و قابل احترام.


فاطمه مه آور:

لیسانس کودکان علوم تربیتی
دارای سابقه کار در پایه آمادگی مدرسه استثنایی بشارت و سابقه کار در مرکز توانبخشی

خانه مه آور بسیار متواضع هستند.بسیار تلاش می کنند و علی رغم سابقه کم بر روی آموزش کاملا مسلط هستند.وجدان کاری بسیار بالایی دارند.


زهرا نبیونی:

لیسانس آموزش ابتدایی
سابقه طولانی در آموزش و تدریس در پایه های مختلف مدرسه استثنایی بشارت خصوصا در آموزش و تدریس برای دانش آموزان طیف اتیسم با هوشبهر مرزی.

از همکاران قدیمی بشارت هستند.کاملا خلاق و پرتلاش و آشنا به فنون آموزگاری و با دلسوزی کامل به دانش آموزان خود درس می دهند به روش تیچ نیز مسلط هستند.


نفیسه عباسی:

لیسانس کودکان استثنایی
تدریس در مدرسه استثنایی بشارت

خانم عباسی از آموزگاران ورزشکار مدرسه است و رابط ورزش.هرگاه احتیاج به برگزاری مسابقات  یا انجام فعالیت های ورزشی با دانش آموزان داریم سراغ ایشان می رویم.