مدیران مدرسه

خانم شکوه السادات کاظمی قمی:

تربیت معلم کودکان استثنایی رشته ناسازگار
1360 الی 1375 به مدت 15 سال

ایشان در زمام مدیریت خود دوندگی های بسیاری برای ایجاد فضایی مناسب داشتند که متاسفانه با مشکلات بسیاری روبه رو شدند.

و با کمال تواضع اعلام کردند هدف ما تربیت بچه هایی بود که مشکلات رفتاری داشتند قبل از اینکه به کانون تربیت فرستاده شوند.(در آن زمام مدرسه بشارت پذیرای دانش آموزان دارای اختلالات رفتاری بود)


آقای اعتمادیان:

فوق دیپلم کودکان استثنایی

متاسفانه اطلاعات بیشتری در دسترس نیست. برایشان آرزوی سلامتی داریم.


خانم معصومه خیرخواه:

از سال 1380 الی 1391 به مدت 11 سال
کارشناسی آموزش ابتدایی
ایشان در طول خدمت به عنوان آموزگار، معاون، سرپرست آموزشی و آموزگار کلاسهای مرجع در بیمارستان های امام حسین و روزبه فعالیت داشتند و پس از آن در سال 1380 به سمت مدیریت مدرسه بشارت منصوب شدند.

ایشان نقش موثر واساسی در ساخت مدرسه جدید بشارت داشتندکه در آن زمان استانداردهای بسیاری در ساخت بنا رعایت شده بود. خانم خیرخواه ایده های بسیار خلاقانه ای در سال های خدمت ارایه دادند.و جز مدیران موفق اداره استثنایی شهر تهران بودند.

با کمال تواضع اظهار داشتند بزرگترین افتخار من خدمت به دانش آموزان کم توان ذهنی،اتیسم و اختلال رفتار بود.دوره مدیریت خانم خیرخواه دوره طلایی مدرسه بشارت بود و هنوز هم همکاران قدیمی از ایشان به نیکی یاد می کند.


خانم فاطمه مشهدی:

۱۳۹۱الی ۱۳۹۷ به مدت 6 سال
لیسانس تاریخ
ایشان پیش از مدیریت بشارت در سمتهای آموزگار،سرپرست آموزشی و معاون و مدیریت در آموزش و پرورش استثنایی خدمت کردند. و به طور کلی 16 سال سابقه مدیریت دارند.

در زمان ایشان نیز مدرسه بشارت در فعالیت های آموزشی و آموزش اتیسم پیشتاز بود.و ایشان می فرمایند من افتخار می کنم 27 سال در خدمت دانش آموزان کم توان ذهنی و اتیسم بودم.


خانم معصومه واحدمطلق:

سال تحصیلی 98-1397 به مدت 1 سال
دکتری برنامه ریزی درسی
20 سال سابقه تدریس با دانش آموزان طیف اتیسم مدرس دانشگاه فرهنگیان مدرس دوره های ضمن خدمت سازمان آموزش و پرورش استثنایی داور جشنواره های تدریس،شرکت در دوره آموزشی اتیسم کشور فنلاند و سطح 1 آزمون ADI-R ،شرکت در کارگاههای متعدد آموزش تخصصی اتیسم
آموزگار نمونه ،رتبه اول کشوری در جشنواره تدریس،رتبه اول در جشنواره درس پژوهی ،پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب،
مولف 8 عنوان کتاب مهارت آموزی پایه اول تا ششم دانش آموزان با اختلال طیف اتیسم،نویسنده مقالات متعدد علمی پژوهشی

در یک سال مدیریت پربار ایشان کلاس ها و مدرسه با رویکرد تیچ تجهیز شد و به سمت آموزش تخصصی اتیسم حرکت کرد.ایشان به شادی و نشاط همکاران و آموزش تخصصی آن ها نیز بسیار توجه ویژه داشتند.


خانم مریم افضلی:

1398 تا کنون
دانشجوی دکتری رشته مشاوره
سابقه تدریس با دانش آموزان ناشنوا و اتیسم، سرپرست آموزشی مدرسه اتیسم،سابقه کارشناسی در سازمان آموزش و پرورش استثنایی، مشاور در مراکز مشاوره و روان شناسی، سابقه تدریس در دانشگاه، مدرس دوره های ضمن خدمت سازمان آموزش و پرورش استثنایی و دارای گواهی آموزش خانواده از آموزش و پرورش و درارای پروانه تخصصی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران داور کشوری جشنواره تدریس، شرکت در دوره آموزشی اتیسم کشور فنلاند، شرکت در کارگاههای متعدد آموزش تخصصی اتیسم و مشاوره ای.
آموزگار نمونه، رتبه اول کشوری در درس پژوهی، همکاری با دانشکده مجازی دانشگاه تهران برای تولید محتوای آموزش والدین کودکان سرطانی، کسب رتبه های برتر متعدد در مسابقات ادبی، کسب رتبه اول کارگردانی نمایش با دانش آموزان ناشنوا، کسب رتبه های متعدد در مسابقات فرهنگی هنری.
انتشار سه مجموعه شعر ،انتشار مقالات متعدد با موضوع روان شناسی و ادبی در مجلات و روزنامه ها

در زمان ایشان حیاط مدرسه بشارت با کفپوش های گرانولی ایمن و باغچه های حیاط احداث شد.و همچنین اتاق بازی درمانی تجهیز گردید.

ساختمان مدرسه با رنگهای خاص نقاشی شد و به دلیل شیوع کرونا فعالیت های مجازی رونق گرفت و تصمیم به ایجاد سایت گرفته شد.

تولید محتوای الکترونیک با قدرت شروع به حرکت کرد. نگاه ایشان نیز به اتیسم یک نگاه تخصصی است و به آموزش همکاران اهمیت فوق العاده ای می دهند. و با توجه به ادامه مدیریت ایشان امیدواریم سالهای پرباری مانند گذشته پیش رو داشته باشیم.